Willa Gangnam Private House 5Br Garden Near Coex

  • 230 m²

Willa Gangnam Private House 5Br Garden Near Coex Seul zapewnia szybki dostęp do różnych atrakcji miasta, takich jak Siedziba firmy Korea Technology Center, w około 400 m.

Widoki na ogród będą dopełnieniem pobytu. W łazience znajduje się bidet, kabina prysznicowa walk-in i oddzielna toaleta. Dla wygody gości dostępne są również suszarka do włosów, szlafroki i ręczniki.

Willa Gangnam Private House 5Br Garden Near Coex dysponuje pełnowymiarową kuchnią z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi. Restauracja Buenos Aires Wine & Steak usytuowana jest prawie 5 min pieszo od willi i serwuje dania kuchni południowoamerykańskiej.

Wystawa Samsung D'light leży w prawie 2 km, a Targ z żywnością Osiri Food Market znajduje się około 15 min piechotą od willi. Willa w Seulie zapewnia również dostęp do takich miejsc kultu jak Klasztor Dobrego Szczęścia, w odległości 25 min spacerem. Willa Gangnam Private House 5Br Garden Near Coex jest usytuowana w dzielnicy Gangnam-Gu 6 km od obiektów biznesowych, takich jak Akwarium Lotte. Obiekt mniej niż 350 m od przystanku autobusowego Muhyeongmunhwajaejeonsu Hall i w niewielkiej odległości od stacji metra Stacja Seolleung.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Willa Gangnam Private House 5Br Garden Near Coex Seul
2Br Gangnam Central House
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

2Br Gangnam Central House

10
Wyjątkowy 1 opinia
10 m od nieruchomości
USD 221 USD 199
za noc
삼성nana House
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

삼성nana House

6.0
Przyjemny 1 opinia
714 m od nieruchomości
USD 208 USD 187
za noc
Sweet Monents
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sweet Monents

10
Wyjątkowy 2 opinie
1 km od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Port lotniczy Seul-Gimpo
    29 km

    Stacje kolejowe

    Seoul Station
    9 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Darmowy parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona
    • Przechowalnia bagażu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Obiekty biznesowe

    • Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Ogród

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji312-87-03987
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Willa Gangnam Private House 5Br Garden Near Coex ma kuchnię?
      Tak, Willa Gangnam Private House 5Br Garden Near Coex zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • ❓
      Czy Willa Gangnam Private House 5Br Garden Near Coex otwiera swoi drzwi dla gości podróżujących ze zwierzętami?
      Niestety obiekt nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Port lotniczy Seul-Gimpo
    29 km

    Stacje kolejowe

    Seoul Station
    9 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Willa Gangnam Private House 5Br Garden Near Coex Seul

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij